Search

Information

             II Gminny Festiwal "Mamo moja"

                          

   Dnia 29 maja 2015r. przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły brali udział w II Gminnym Festiwalu "Mamo moja". W kategorii plastycznej „Laurka dla mamy” I miejsce z przedszkoli zdobyła Julia Kazana,wyróżnienie Andżelika Gazda, Emilia Łukomska.Ze starszych klas wyróżnienie dostała uczennica klasy I Julia Niedziółka-Domańska i uczeń klasy III Sebastian Wysokiński.

   Oddział przedszkolny w Turzych Rogach w kategorii wokalnej zespołów reprezentowały : Ania Trochim,Natalia Domańska i Alan Śledź. Dzieci te zostały przygotowane przez panią Martę Sujkę.W kategorii soliści klasy I-III reprezentowała uczennica kl.III Natalia Zakrzewska przygotowana przez panią Renatę Turską.

   W kategorii recytacja wiersza oddział przedszkolny reprezentowała Natalia Domańska przygotowana przez panią Martę Sujkę, klasy I-III uczennica kl.III Julia Hickiewicz przygotowana przez panią Renatę Turską.

Dzieci z wyróżnieniem dostały dyplomy i drobne nagrody, zdobywczyni I miejsca dodatkowo dostała pamiątkową statuetkę.Pozostali uczestnicy dostali słodycz za występy i kwiat dla mamy.Na koniec festiwalu był słodki poczęstunek.

opracowała:p.Marta Sujka