Search

Information

                   Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

       26 czerwca 2020 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Był to szczególny i wyjątkowy rok dla wszystkich uczniów i przedszkolaków. Nie mogliśmy zrealizować wszystkich naszych planów i zamierzeń, ponieważ przyszło nam zmierzyć się z nietypową sytuacją w związku z epidemią Covid– 19. Dzisiaj przyszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy. Jesteśmy z Was bardzo dumni , że pomimo trudności daliście radę . Bardzo dobrze pracowaliście podczas zdalnej edukacji , staraliście się sprostać zadaniom , nie poddawaliście się – brawo dla Was !!!! Zostaliście mistrzami zdalnej edukacji !! Dzisiaj za ten poniesiony trud i wysiłek obierzecie nagrody w postaci świadectw , nagród książkowych i dyplomów . Brakowało nam Waszego gwaru i śmiechu, który ocieplał mury naszej szkoły i przedszkola. Cieszy nas , że wreszcie dzisiaj mogliście się spotkać z kolegami i nauczycielami. Żegnamy dzisiaj uczniów klasy III szczególne ciepło, bowiem Wy kończycie już czas edukacji w naszej szkole . Od września rozpoczniecie naukę w klasie IV ZS w Strzyżewie . Życzę Wam, abyście tam odnaleźli swoje miejsce, znaleźli nowych przyjaciół. Nie zapominajcie o Waszej małej szkole , pamiętajcie o nas .    

     Bardzo serdecznie dziękuję nauczycielom za całoroczną pracę i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci , zwłaszcza w tym ostatnim, trudnym dla wszystkich okresie związanym ze stanem epidemii. Dziękuję  rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc w procesie zdalnej edukacji.

     W roku szkolnym 2019/2020  musieliśmy wszyscy stawić czoła epidemii, ale uważam, że to właśnie dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu daliśmy sobie radę!

     Drogie Dzieci! Czas wakacji spędźcie bezpiecznie, mądrze i odpowiedzialnie. Mam nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy.

 

                  Życzę wszystkim udanego wypoczynku:

                                                                                

          Kierownik Szkoły Filialnej Beata Łukasik

 

Rozstrzygnięcie zdalnego konkursu plastycznego SKO na „Własny projekt karty do bankomatu”
Dnia 10 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie zdalnego konkursu plastycznego SKO na „ Własny projekt karty do bankomatu”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-III i dzieci z przedszkola.
klasy I-III:
I miejsce- Emilia Łukomska( kl.II)
II miejsce - Bartosz Zabłocki( kl.III)
III miejsce - Amelia Okoń i Odeta Świderska (kl.I)
Przedszkole:
I miejsce Nikodem Gurdziel (  grupa" Słoneczka")
II miejsce Natalia Zabłocka ( grupa " Gwiazdeczki")
 Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.
       Gratuluję
opracowała: p.Marta Sujka

"Laurka dla św. Jana Pawła II" - to hasło zdalnego konkursu z okazji 100 rocznicy urodzin Karola Wojtyły.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłów i wykonania laurek. Dziękujemy za wspólne świętowanie oraz za miło i rodzinnie spędzony czas. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody.

opracowała: p.Jolanta Osiak

Poczta walentynkowa i kiermasz walentynkowy

14 lutego z okazji walentynek Samorząd Uczniowski i członkowie Szkolnej Kasy Oszczędnościwej   zorganizowali pocztę walentynkową i kiermasz, na którym sprzedawano gadżety związane z walentynkami. Dochód zasilił szkolne konto SKO. Tego dnia dzieci obdarowywali się nawzajem przygotowywanymi przez siebie kartkami walentynkowymi.

opracowała: p.M.Sujka


 

Uczniowie klasy 3 wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym skierowanym do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu całego kraju oraz polonijnych szkół zagranicznych. W trakcie roku szkolnego wykonywali różnorodne zadania związane z realizacją trzech modułów, które szczęśliwie udało się im ukończyć. 

 

Udział w projekcie rozbudził u uczniów aktywność czytelniczą i zintegrował zespół klasowy, a wykonywanie kolejnych zadań, przyniosło efekty w postaci dużej dawki motywacji do rozwijania nowo odkrytej pasji- czytania książek. 

W ramach obchodów Światowego Dnia Książki uczniowie z klasy 3 wykonali swoje książki. Są to różne rodzaje książek i różnorodna technika wykonania. Jednak co najważniejsze i najpiękniejsze, każdy wykonał książkę według własnego pomysłu.

 

 

 

   Prace uczniów kl.III wykonane podczas zdalnego nauczania

 

 

 
 
                          język angielski