Search

Information


 

Uczniowie klasy 3 wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym skierowanym do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu całego kraju oraz polonijnych szkół zagranicznych. W trakcie roku szkolnego wykonywali różnorodne zadania związane z realizacją trzech modułów, które szczęśliwie udało się im ukończyć. 

 

Udział w projekcie rozbudził u uczniów aktywność czytelniczą i zintegrował zespół klasowy, a wykonywanie kolejnych zadań, przyniosło efekty w postaci dużej dawki motywacji do rozwijania nowo odkrytej pasji- czytania książek. 

W ramach obchodów Światowego Dnia Książki uczniowie z klasy 3 wykonali swoje książki. Są to różne rodzaje książek i różnorodna technika wykonania. Jednak co najważniejsze i najpiękniejsze, każdy wykonał książkę według własnego pomysłu.

 

 

 

   Prace uczniów kl.III wykonane podczas zdalnego nauczania

 

 

 
 
                          język angielski