Search

Information

                                      

  
   
   
 

OGŁOSZENIE !

 

Zapisy do Przedszkola w Szkole Filialnej w Turzych Rogach

 

Przedszkole w Turzych Rogach ogłasza zapisy na rok szkolny 2018/2019. Zapisy obejmują dzieci urodzone w latach 2012 do 2015. W wyjątkowych przypadkach statut przedszkola dopuszcza przyjęcie do przedszkola dzieci w wieku 2,5roku.

 

Przypominamy, że wszystkie 6- latki objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego.

 

Przedszkole zapewnia kadrę pedagogiczną o wysokich kwalifikacjach, ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych (język angielski, religia, zajęcia logopedyczne dla wszystkich dzieci potrzebujących wsparcia w tym zakresie oraz zajęcia specjalistyczne z zakresu wczesnego wspomagania i rewalidacyjno - wychowawcze dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

Oferujemy odpowiednią dla dzieci przedszkolnych bazę(plac zabaw, umeblowanie i wyposażenie dostosowane do potrzeb małego dziecka,  atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne). Oferta przedszkola wzbogacona jest o organizowane dla dzieci wycieczki ekologiczne, coroczne wyjazdy do kina , teatru, zajęcia muzealne oraz imprezy środowiskowe (bale, festyny). Przedszkole w Turzych Rogach zapewni dzieciom wychowanie zgodne z poszanowaniem tradycji oraz wartości chrześcijańskich i patriotycznych.Przedszkole będzie czynne od 7.00 do 16.00. Pobyt w przedszkolu sześciolatków  (dzieci urodzonych w roku 2012) jest bezpłatny. Rodzice ponoszą jedynie koszty wyżywienia (5 zł. dziennie za 3 posiłki). W przypadku dzieci młodszych oprócz opłat za wyżywienie pobierana jest opłata 1 zł za każdą godzinę pobytu w przedszkolu powyżej bezpłatnych 5 godzin (8.00-13.00). 

Zapisy prowadzone są w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku godzinach 8.00-13.00 - Turze Rogi 50.

 

 

Zapraszamy na stronę internetową:  http://www.turzerogi.gminalukow.pl 

 

 

 

 

 

  Polityka Prywatności  

 

 

 

 

 Zespół Szkół w Strzyżewie 

               Szkoła Filialna i Przedszkole w Turzych Rogach

   ooooo

 

szkolaaa 

 

 

agmar-owoce-i-warzywa
 
agmar-szklanka-mleka-v2
 
 
 
          Znalezione obrazy dla zapytania sko                                                   
                                                                           
 
 

Znalezione obrazy dla zapytania klub kubusia puchatka program edukacyjny