Search

Information

Rozstrzygnięcie zdalnego konkursu plastycznego SKO na „Własny projekt karty do bankomatu”
Dnia 10 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie zdalnego konkursu plastycznego SKO na „ Własny projekt karty do bankomatu”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-III i dzieci z przedszkola.
klasy I-III:
I miejsce- Emilia Łukomska( kl.II)
II miejsce - Bartosz Zabłocki( kl.III)
III miejsce - Amelia Okoń i Odeta Świderska (kl.I)
Przedszkole:
I miejsce Nikodem Gurdziel (  grupa" Słoneczka")
II miejsce Natalia Zabłocka ( grupa " Gwiazdeczki")
 Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.
       Gratuluję
opracowała: p.Marta Sujka

Poczta walentynkowa i kiermasz walentynkowy

14 lutego z okazji walentynek Samorząd Uczniowski i członkowie Szkolnej Kasy Oszczędnościwej   zorganizowali pocztę walentynkową i kiermasz, na którym sprzedawano gadżety związane z walentynkami. Dochód zasilił szkolne konto SKO. Tego dnia dzieci obdarowywali się nawzajem przygotowywanymi przez siebie kartkami walentynkowymi.

opracowała: p.M.Sujka


 

Uczniowie klasy 3 wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym skierowanym do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu całego kraju oraz polonijnych szkół zagranicznych. W trakcie roku szkolnego wykonywali różnorodne zadania związane z realizacją trzech modułów, które szczęśliwie udało się im ukończyć. 

 

Udział w projekcie rozbudził u uczniów aktywność czytelniczą i zintegrował zespół klasowy, a wykonywanie kolejnych zadań, przyniosło efekty w postaci dużej dawki motywacji do rozwijania nowo odkrytej pasji- czytania książek. 

W ramach obchodów Światowego Dnia Książki uczniowie z klasy 3 wykonali swoje książki. Są to różne rodzaje książek i różnorodna technika wykonania. Jednak co najważniejsze i najpiękniejsze, każdy wykonał książkę według własnego pomysłu.

 

 

 

   Prace uczniów kl.III wykonane podczas zdalnego nauczania

 

 

 
 
                          język angielski

 
 

"Laurka dla św. Jana Pawła II" - to hasło zdalnego konkursu z okazji 100 rocznicy urodzin Karola Wojtyły.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłów i wykonania laurek. Dziękujemy za wspólne świętowanie oraz za miło i rodzinnie spędzony czas. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody.

opracowała: p.Jolanta Osiak

Prace uczniów klasy II wykonane podczas zdalnego nauczania

 

 

 

 

 

 

 Wykonanie kwiatka z cukierków według instrucji 

 

 

 

,,Uczniowie klasy II w okresie zdalnej nauki prowadzili ciekawe obserwacje przyrodnicze. Często prezentowali je w formie prac plastycznych. Szczególnie upodobali sobie zwierzęta."